قبل از خرید حتما بخوانید هدر

شرایط گارانتی محصولات سه بعدی APA

کلیه محصولات سه بعدی APA، دارای یکسال گارانتی، سه سال خدمات پس از فروش، آموزش رایگان و مشاوره تلفنی هستند. مشخصات شرایط گارانتی بشرح زیر است:
۱- کلیه محصولات تحت هر شرایطی بجز آب خوردگی، اتصالی و نوسان برق و شکستگی شامل گارانتی هستند.

۲- گارانتی محصولات بصورت تعمیر و تعویض است؛ به این معنی که با تشخیص کارشناسان این شرکت قطعه و یا بخش معیوب در صورت تعمیرپذیر بودن تعمیر شده و در غیر اینصورت تعویض می شود. در صورت عیب کلی دستگاه در مدت زمان یکسال گارانتی، کل دستگاه با نمونه آکبند تعویض می شود.

۳- جهت انجام امور گارانتی، محصول باید به محل دفتر مرکزی شرکت و یا کارگاه شرکت حمل شود که این امر توسط خریدار انجام می شود. صحت بسته بندی و ارسال و تحویل محصول بر عهده خریدار ارجمند است.

۴- حداکثر مدت زمان انجام خدمات گارانتی ۴ روز کاری است.

چرا محصولات آپا (APA)؟

طراحی صفر تا صد محصولات در APA:

کلیه محصولات APA، بصورت کامل در این شرکت طراحی می شوند. برای طراحی بدنه، سازه و مکانیزم محصولات از نرم افزارهای CAD/CAM و برای آنالیز استاتیکی، دینامیکی،سیالاتی و الکترونیکی در هر محصول از و بسته به ملزومات آن از نرم افزارهای مرتبط استفاده می شوند. هر محصول در مدت زمان ارائه خود و باتوجه به نظرات و ایده های بدست آمده از خریداران مشمول بروزرسانی های نرم افزاری و سخت افزاری می شود.

داخلی سازی قطعات تا حد امکان:

بهترین بودن در دنیای پر رقابت امروزی ادعای بزرگی است و نائل شدن به آن در برابر رقبای خارجی با امکانات ارائه محصولاتشان به بازارهای جهانی و همچنین دسترسی آسان به تبادل مالی آسان و تسهیل فرآیند صادرات از طرف دولت آن کشورها کاری بسیار دشوار است. ولی در آشفته بازار صنعت کشور همواره درحال بهینه سازی محصولات خود هستیم و اولویت ما تا حد امکان ساخت قطعات در داخل کشور و یا استفاده از محصولات مرغوب داخلی است. تا این زمان کوشیده ایم تا دستاوردهای نوینی در خصوص چاپگر های سه بعدی ارائه کنیم که در این خصوص تاکنون ساخت میز داغ، پکیج اکسترودر و کالیبراسیون شبکه ای اختصاصی چاپگرهای سه بعدی APA و همچنین پکیج Standby را ارائه کرده ایم که این دستاوردها بجز با خرید و حمایت مشتریانمان میسر نمی شد و اطمینان میدهیم که این مسیر بدون وقفه ادامه خواهد داشت. جهت اطلاع از بهینه سازی ها و محصولات جدید این شرکت از طریق شبکه های اجتماعی، با ما در ارتباط باشید.

پرسنل متخصص:

پرسنل این شرکت از مجموعه ای از متخصصین در شاخه های برق، الکترونیک و کنترل، برنامه نویسی، ساخت و تولید، طراحی و مهندسی، مهندسی فروش و مالی و اداری تشکیل شده است و در هر حوزه به فعالیت تخصصی خود مشغول هستند. این شرکت با دارا بودن کارگاه ساخت، تولید و مونتاژ مجهز و همچنین دفتر مهندسی، مجموعه یکپارچه ای را بجهت طراحی، تولید، ارائه و پشتیبانی محصولات خود ایجاد نموده است.

پشتیبانی محصولات:

کلیه محصولات این شرکت دارای آموزش رایگان کامل کاربری است و پس از تحویل محصول پشتیبانی از مشتریانمان را از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی و همچنین بصورت حضوری بعمل می آوریم. گارانتی محصولات در هر شرایطی بجز نوسانات برق، آب خوردگی و شکستگی شامل حال مشتریانمان است.

Share